May 12, 2015

Blog Terbaik Malaysia April 2015

Jom saya perkenalkan kepada para pembaca, blog-blog terbaik di Malaysia pada bulan April 2015 di blog ini.

Blog terbaik April Malaysia

Senarai blog terbaik ini adalah milik blogger-blogger hebat, sangat mesra, baik hati, tak sombong dan sering meluangkan masa di dalam kesibukan dan kesempitan waktu bertandang dan berkomentar di blog sentiasapanas.

Pembaca sekalian dijemput khas untuk mengunjungi blog-blog terbaik mereka yang penuh dan sarat dengan pelbagai informasi yang berkualiti dan bermanfaat. Layanan mereka juga top class, setaraf VIP. Segala kemusykilan anda akan dijawab jika mereka ada kelapangan waktu, Insya-Allah..

Buat rakan-rakan blogger dan pembaca setia blog ini, kunjungan dan komentar anda sangatlah saya hargai, seikhlas hati ini. Semoga dijauhkan hati yang terasa, kerana saya memang tak sempat membalas kunjungan dan tak mampu reply komen-komen anda semua. Kehadiran anda sentiasa dinanti umpama pungguk rindukan bulan..

Agaknya inilah yang dikatakan dalam Al-Qur'an, buatlah 5 lima perkara, sebelum datang lima perkara.. Masa lapang sebelum datang masa sibuk...

SENARAI BLOG TERBAIK MALAYSIA APRIL 2015

1. Khir Khalid - www.khirkhalid.com

2. Nao Mei - www.sweetyzhanieyz83.blogspot.com

3. Relakss Minda - www.relakssminda.blogspot.com

4. NURHAZIQ HAFIZ - www.sayapejuangbahasa.blogspot.com

5. Muhammad Nizam - www.bahejabella.blogspot.com

6. aRz MoHa - www.arzmoha.com

7. Deanna Morni - www.kameqdeanna.blogspot.com

8. Calrase Patrick - www.calrasepatrick.blogspot.com

9. Mohd Selim Zainal - www.mselim3.blogspot.com

10. Islam Di Dadaku - www.smp3lembang.blogspot.com

11. Rossa Calla - www.rossacalla.blogspot.com

12. Mayang ABDUL RAZAK - Mayangbakingmadness.blogspot.com

13. Ishak Hasimi - www.ishakhasimi.com

14. Lynn Munir - www.lynnmunir.blogspot.com

15. Maria Firdz - www.mariafirdz.com

Semoga jalinan persahabatan ini akan sentiasa terjalin sampai bila-bila dan semoga segala kebaikan itu dibalas dengan kebaikan yang jauh lebih baik. Amiin..

BACA INI JUGA: MALAYSIA BEST BLOG

Blogger biasa yang menulis untuk berkongsi berita dan infomasi untuk memberi manfaat dan ilmu pengetahuan.

28 comments

Wak cik akak nampak diranking kedua..hahaha....naik juga nama cik akak...sibuk dah sekarang nie...singgah pun tak sempat nak komen.....tahniah buat semua...korang memang terbaik

Terima kasih ye. KK memang sukar ditandingi..:)

tq.. tahniah semua... top 5... still tak boleh beat tuan khir tu..haha

Wahh.. blog terbaik Malaysia.. T kasih SP, biasalah kita ada waktu yg agak kesibukan offline. Namun selagi diizinkan akan ttp menjaga ukhwah. T kasih SP. Tahniah juga buat rakan2 lain yg tersenarai.. :)

Tak sangka pula masih tersenarai... Terima kasih SP

waahhh...sy pon tersenarai...mekasih SP....heheheh

Tahniah semua. nak kena usaha lebih macam ni

asalam ..tahnai SP sentiasa hidup di laman maya...hebat teruskan usaha ya

terima kasih masih letak link blog Etuza..

http://madey09.blogspot.my/2015/09/review-senarai-blog-terbaik-malaysia.html
DATANG MEMBACA KI sp

perghhhh terharu.... nasib tak ada icon keluar air mata.

cik akak macam artis skarang ni busy saja hehe

Jangan lupa baca blog terbaik september 2015 juga dan seterusnya..:)

Tuan, jangan letak LINK HIDUP, kalau letak juga nanti automatik jadi cam gitu..:(

Tumpang iklan.
Produk telco prepaid yang memberikan penjimatan. Tempoh sah kredit percuma 28 bln, kadar panggillan serendah 5 sen, internet berkelajuan tinggi dan dijamin tiada kehilangan kredit. Call 01120959529 Utk maklumat lanjut..

Terimakasih atas info tuan, sememangnya saya memang tercari cari blogger terbaik Malaysia dan tuan juga salah seorang blogger trbaik...walaupun saya sudah berblog sejak tahun 2007 nmun saya masih cetek ilmu...tkasih atas info

Kita sama-sama masih baru dalam dunia blog :)

Terbaik blog tuan.. Saya dapat belajar serba sedikit di blog ini..
Tuan boleh follow blog saya juga (http://megawealthvet.blogspot.my/)

Keladi singgah sini..kejap...yup mereka memang hebat-hebat belaka...bila la nk jadi macam blog-blog mereka tu kn...

Keladi singgah sini..kejap...yup mereka memang hebat-hebat belaka...bila la nk jadi macam blog-blog mereka tu kn...

Senang sangat bisa bertandang ke blog bagus. Blog sodara memang good untuk kami baca. Terimakasih banyak dan salam sejah tera dari blogger pemula.

TERIMA KASIH KERANA SUDI MEMBERIKAN KOMEN. INSYAA ALLAH SAYA AKAN KOMEN DI BLOG ANDA JUGA.
EmoticonEmoticon